החזרות וביטולים

 

פריטים שניתן להחזיר או להחליף בתוך 15 ימים החל מקבלת החיוב. להלן:

1. פריטים פגומים / שבורים, או מלוכלכים עם ההגעה.

2. פריטים שהתקבלו בגודל / בצבע שגויים. 

פריטים שניתן להחזיר או להחליף בתוך 7 ימים החל מקבלת החיוב. להלן:

1. פריטים שלא עמדו בציפיות שלך.

2. פריטים שאינם רחיצים, משומשים, שאינם ניתנים לשימוש. מוצרים מתכלים.

 

פריטים שאינם ניתנים להחזרה אנחנו לא יכולים לקבל בתנאים הבאים:

1. פריטים מעבר ל -15 יום  .

2. פריטים שטופים, שחוקים, משומשים, מסולקים או מנוצלים.

3. פריטים בקטגוריות הבאות: שמיוצרים לפי הזמנה, פריטים מותאמים אישית. 

 

סוגיות איכות 

אנו נהיה אחראיים לכל החלפה או החזר כספי במידה וישנן בעיות עם איכות המוצר בתוך 7 ימים לאחר שהלקוח קיבל את המוצר. לקוחות יצטרכו לשלוח את המוצר בחזרה אלינו ולאחר שנאשר שהמוצר לא ניזוק בכוונה תחילה, אנו נחליף את המוצר או נספק החזר כספי. 

סוגיות שאינן קשורות לאיכות

במידה ולקוח מחזיר מוצר, בתוך 7 ימים לאחר שקיבל אותו, לא מסיבות של סוגיות איכות, אנו נספק 85% החזר כספי (15% הינם עבור עלות השילוח אותם לא ניתן להחזיר). 

פריטים המוחזרים צריכים להיות חדשים לחלוטין ובתוך אריזתם המקורית. במידה ואבזר כלשהו הפריט המקורי אבדו במהלך הליך ההחזרה, אנו נקזז את מחיר הפריט שאבד מכל החזר כספי. 

הזמנות שבוטלו (טרם המסירה) : במידה והזמנה בוטלה טרם המסירה, לא יחולו עלויות.

פריט שגוי שנמסר:

 לאחר שנאשר שנשלח פריט שגוי, אנו נחליף את הפריט שלך או שנחזיר את כספך ונשלם עבור המשלוח לשני הכיוונים.

 

לפני ביצוע בקשת החזרה

עליכם להמתין עד שתקבלו את החבילה ביד לפני ביצוע בקשת החזרה. כי המשלוח  כולל הליכים מסובכים .

אם אתה מסרב לקחת את החבילה מסניף הדואר או לא לאסוף את החבילה המסירה שלך מחנויות האיסוף המקומיות שלך, לא נוכל לטפל בבקשות שלך להחזרה.

אם החבילה מוחזרת למחסן שלנו בגלל סיבה אישית של הלקוח (כגון כתובת שגויה / לא שלוח, הלקוח מסרב לקבל את דמי החבילה / תשלום המס), ניצור אתך קשר על תשלום חוזר של דמי המשלוח (על ידי PayPal) ו- לסדר את reshipment. עם זאת, עליך להבין שלא יחול החזר כספי במקרה זה.

כתובת החזר והחזרים כספיים

כתובת החזרה: יהיה עליך לשלוח את המוצרים החוזרים שלך למחסן שלנו. אנא צרו קשר לפני החזרת הפריטים. ישלח אליך טופס החזרת מוצרים עם כתובת ההחזרות הקשורה. 

 

כיצד לבצע החזרה

שלב 1: בקשת החזרה

שלחו בקשת החזרה על-ידי יצירת קשר עם שירות הלקוחות שלנו תוך 7 ימים ממועד קבלת ההזמנה. צרפו הסברים ותמונות הממחישים את סיבת ההחזרה. במקרה של הבדל במידה, ציינו את ההבדל בין המידה שהזמנתם בפועל לבין מידת הפריט שקיבלתם. כך תוכלו לחסוך לנו את זמן העיבוד ולזרז את תהליך ההחזר הכספי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לא להסכים לבקשת ההחזרה לפני קבלת אישור משירות הלקוחות שלנו.

שלב 2: אריזה ושליחה של הפריטים שלכם

לאחר ששירות הלקוחות יאשר את בקשתכם, נספק לכם כתובת להחזרה וטופס להחזרת מוצר, שעליכם למלא ולצרפו לחבילה המוחזרת. שלחו את הפריט/ים באמצעות הדואר המקומי שלכם תוך 3-5 ימי עבודה ממועד קבלת טופס ההחזרה.

– השתמשו רק בשירות הדואר החסכוני הרגיל 

– רשמו בפניכם את מספר המעקב כדי לעקוב אחר התקדמות המוצר המוחזר.

  חב השילוח אינה נושאת באחריות על פריטים שאבדו או נגנבו.

שלב 3: עיבוד החזר כספי

במרבית המקרים, נחזיר לכם את הכסף תוך 48 שעות לאחר הטיפול בחבילה שלכם. זמן קבלת ההחזר משתנה בהתאם לשיטת התשלום בה השתמשת.

כרטיס אשראי

לוקח בין 7-45 יום לחברת כרטיסי האשראי לטפל בהחזרת תשלום וזיכוי החשבון.

PayPal

משתמש רשום ב-PAYPAL ההחזר מתבצע מידית. ניתן לבדוק פרטים נוספים לגבי הזיכוי בחשבון ה-PAYPAL . משתמש לא רשום ב-PAYPAL, ייקח בין 7-45 יום ל-PAYPAL לטפל בהחזרת התשלום ולהחזיר את הסכום לכרטיס האשראי שלך. 

העברה בנקאית

לצערנו, אנו לא יכולים לספק מידע נוסף על משך הזמן שייקח לזיכוי החשבון, מאחר והמועד תלוי במהלכים שהבנק נוקט. אנו ממליצים ליצור קשר עם הבנק במידה ויש שאלות לגבי החזרים. 

החזרים מאוחרים או חסרים (אם רלוונטי)

אם עדיין לא נתקבל ההחזר, יש לבדוק תחילה את חשבון הבנק .ואז ליצור קשר עם חברת כרטיסי האשראי הרלוואנטית, יתכן שייקח זמן עד שההחזר יפורסם רשמית. לאחר מכן צרו קשר עם הבנק שלכם. לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום החזר. אם אחרי כל זה ועדיין עדיין לא נתקבל ההחזר, אנא צור אתנו קשר.

שימו לב: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לא לספק החזר כספי אם הפריטים מוחזרים במצב לא קביל. יש להחזיר את כל המוצרים במצבם המקורי – אין ללבוש, לשטוף או לבצע בהם שינויים; והם חייבים להגיע אלינו ללא פגם, נקיים וניתנים למכירה עם תוויות מקוריות ואריזה מקורית. לאחר הסרת התווית, לא ניתן להחזיר את הפריט.

 

עגלת קניות