הזמנות ומשלוחים

עלויות משלוח בארץ:

 איסוף עצמי – חינם – מכל אחד מסניפי הרשת. 

דואר  רגיל – חינם.   כ   8-10 ימי הגעה.

דואר רשום – חינם בקניה שמעל 200 ₪. מתחת לזה תוספת 30 ש”ח.      כ  5-7 ימי הגעה.

דואר אקספרס – חינם בקניה שמעל 600 ₪. מתחת לזה תוספת 60 ₪.    כ  4-6 ימי הגעה.

דואר שליח – חינם בקניה מעל 1000 ₪. מתחת לזה תוספת 30 ₪.           כ 5-7 ימי  הגעה.

עלויות משלוח מחוץ לארץ: ייבוא

דואר רשום – בחינם.    כ  9 – 20  ימי הגעה.

דואר אקספרס- בחינם. כ 7-10 ימי הגעה.

דואר רגיל–  בחינם.   כ   30 – 40 ימי הגעה.

לאחר שהזמנתך הגיעה ליעדה, ניתן לעקוב אחר המסירה באתר דואר ישראל.

דגשים:
זמן אספקה כולל:  זמן עיבוד + זמן משלוח

*דואר מבוטח בקניה מעל 1000 ₪. עלות של תוספת סבירה, בתאום מראש.
משלוח אישי: תלוי במיקום גאוגרפי, להוציא ישובים שמחוץ לקו הירוק. בכפרים מסוימים ויישובי קצה המסירה תתבצע בכניסה לכפר ולא בבית הלקוח.
השליח מתאם מראש ומגיע עד 4 ימים, מיום יציאת המשלוח לכל כתובת שתבחר. שימו לב: המשלוחים מתבצעים בין השעות 09:00-17:00 ולכן מומלץ לתת כתובת בה אתם נמצאים בשעות היום. (ישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים )
איסוף עצמי : מכל אחד מסניפי הרשת, זמן ההגעה משוער לסניף הינו 10 ימים, למעט הזמנות מיוחדות אשר יגיעו לסניף המבוקש עד 21 ימים. במקרים אלו נציגת שירות הלקוחות תעדכן אותך מיד בתום תהליך ההזמנה. עם הגעת הפריט לסניף, תיצור אתכם קשר טלפוני נציגת הרשת. את ההזמנה תוכלו לאסוף בשעות הפעילות של החנות. חלוקת חבילות מתקיימת בין השעות 8:00 עד 18:00, ולכן מומלץ לבחור כתובת שבה הנכם נמצאים במהלך רוב היום – בבית, בעבודה וכדומה.
מסיבות לוגיסטיות, פריטים באותה רכישה יישלחו לעיתים בחבילות נפרדות, גם אם ציינת משלוח משולב. אנא זכור זאת בעת קבלת משלוחים.

בדרך כלל, אנו שולחים את הפריטים בהקדם האפשרי לאחר שהתשלום הושלם.
זמני האספקה משתנים תלוי לאן יש לשלוח את ההזמנה שלך. מאגר מוצרים שלנו הוא מסיטונאים ויצרנים מכל רחבי העולם. כאשר מתבצעת הזמנה הם נשלחים מאחד מאזורי האחסון הרבים שלנו. זו הסיבה שלעיתים מוצר עשוי לקחת זמן רב יותר מכמה ימים להגיע.
בשל גורמים המשפיעים בדרך כלל על משלוחים , כגון עיכובי מזג אוויר, חגים ובדיקות מכס, איננו יכולים להבטיח זמני משלוח. אלה רק הערכות. 

הנמען המצוין ככתובת לקבלת המשלוח ייחשב לייבואן של המוצר הנרכש ועליו לפעול בהתאמה לדרישות החוק וההגבלים במדינה.

אנחנו לא מבטיחים זמן אספקה על כל המשלוחים בשל הבדלים בסדרי משלוח וחגים, אשר עשוי להשפיע על כמה מהר המוצר נבדק. שים לב שהקונים הם האחראים לכל העמלות הנוספות והמכס שחלים על המוצר. תשלומים נוספים אלה עשויים להיות נכללים בזמן ההזמנה עצמה. אנחנו לא נחזיר דמי משלוח עבור משלוחים שסורבו . אנחנו לא אחראים לכל ומחויבים להזמנות מותאמת אישית או יבוא ביבוא אישי.

הקונה צריך לוודא כי הפריטים המוחזרים נמצאים בתנאים המקוריים שלהם. אם המוצר המוחזר נפגם או הלך לאיבוד בדרכו בהחזרה, הקונה יהיה אחראי לנזק כזה או הפסד, ואנחנו לא ניתן לקונה החזר מלא. הקונה יכול לנסות להגיש תביעה לחברה הלוגיסטית לשחזר את העלות של נזק או אובדן.הקונה יהיה אחראי על דמי המשלוח כדי להחזיר את הפריטים.

אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לשרת את הלקוחות שלנו את הטוב ביותר שאנחנו יכולים.
אם תזדקק למידע נוסף על הזמנתך תמיד צור אתנו קשר או שלח דוא”ל לצוות התמיכה שלנו,

מושגי משלוחים ומסירה

משלוח – ללא מעקב
שיטת המשלוח הזולה ביותר ולרוב מבוצעת על ידי שירות הדואר הלאומי. הגביה נעשית לפי משקל החבילה עצמה. כדי מאוד להשתמש בשיטה הזו לחבילות קטנות. זמן המשלוח עצמו משתנה ממקום למקום. זה יכול לקחת בין 10 – 20 ימי עסקים . החיסרון המשמעותי של שירות דואר – ללא מעקב, הוא בכך שאין לו מספר מעקב אחר המשלוח. לכן, אנחנו לא ממליצים על שימוש בשירות – ללא מעקב עבור הזמנות שערכן מעל 100 ₪.

משלוח – עם מעקב
שירות דואר – עם מעקב, גם כן מבוצע על ידי שירות הדואר הלאומי, אך הוא כולל אפשרות מעקב אחר החבילה. חברת השילוח גובה עמלת מעקב קבועה, בדרך כלל בין 5-10 ₪ בנוסף ויכול לקחת 10 – 18 ימי עסקים. אנחנו ממליצים להשתמש בשירות דואר – עם מעקב כיוון שניתנת לך האפשרות לעקוב אחר החבילה בכל שלב של תהליך המשלוח וליהנות משקט נפשי לגבי הגעת החבילה.

משלוח מזורז
משלוח מזורז לוקח בין 6-8 ימי עסקים (8-12 ימים), בדרך כלל שירות זה מסופק על ידי חברת שילוח EMS אשר מתמחה בשילוח קניות מקוונות. אנחנו ממליצים בחום להשתמש בשירות זה כשמדובר בחבילה גדולה יותר או עבור פריטים עם הגבלות משלוח; למשל כאלה המכילים נוזל, סוללות, אבקות או ג’ל אשר לא ניתן לשלוח אותם במשלוח מהיר.
כדי להבטיח משלוח מהיר בהזמנה של 60$ דולר או יותר, אנחנו ממליצים על שימוש אך ורק במשלוח מזורז או משלוח מהיר.

משלוח מהיר
משלוח מהיר הוא המשלוח הכי מהיר לשליחה גלובלית של החבילה שלך. זה לוקח בדרך כלל 3-4 ימי עסקים (5-7 ימים). המשלוח מבוצע על ידי אחת מחברות השליחה המקומיות המהירות כמו למשל:,DHL, UPS, FedEx למשלוח יתרונות רבים; הוא מהיר, ניתן לעקוב אחריו, והגעת החבילה מובטחת! החיסרון היחידי של משלוח מהיר הוא שיש דרישת תשלום של 40-50 ש”ח לכל חבילה. לכן, זה יהיה טוב יותר מבחינה כלכלית בשימוש על הזמנות של לפחות 200 ש”ח או יותר.

טיפים חשובים למשלוח גלובלי מהיר:

עלות המשלוח עולה כאשר משקל החבילה עולה על 500 גרם. במילים אחרות, אם המשלוח הוא 999 גרם, עלות המשלוח תהיה זהה למשלוח במשקל 501 גרם.

בנוסף, כל המשלוחים המהירים דורשים חתימה בזמן קבלת החבילה, ולא תמיד מתאימים לתיבת דואר. כתובת לפי תיבה. תיבת דואר. במקרה שתיבת דואר מסופקת, אנחנו נצטרך ליצור קשר עם הלקוח כדי לקבל כתובת אחרת, כתובת של רחוב או עסק כדי להבטיח שלא יהיו עיכובים בזמן שליחת החבילה.

ביטוח משלוח
בדרך כלל חברת השילוח אינה מספקת ביטוח או ביטוח מאוד מינימלי למשלוחים על החבילה שנשלחה. לכן, אנחנו ממליצים לקנות ביטוח משלוח מאתנו בעמוד “הקופה”. ביטוח המשלוח שלנו בדרך כלל מאוד מהימן ונוח לכל כיס.

מיסים וחיובים
לעיתים קרובות, לא תהיה גביית כספים, אך יש עדיין את הסיכוי שתתקלו בחיובי מיסים או חיובים הנהוגים במדינה, במקרה הזה הלקוח\ה אחראי\ת לתשלום החיובים הנוספים.

איך לחשב את תאריך הגעת המשלוח?
את/ה יכול לחשב את משך האספקה המשוער של הזמנתך ע״י לקיחת זמן הטיפול הזמנתך והוספת ימי המשלוח בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. מוצרים רבים מסומנים בסימון “נשלח תוך 24 שעות”, הכוונה היא שאנחנו מתחייבים שמוצרים אלו ישלחו ממחסנינו בתוך 24 שעות מרגע אישור התשלום. זמן הטיפול במוצרים אלו יהיה פחות מיום עסקים אחד.

שימו לב:
אנחנו שולחים את ההזמנה בחבילה אחת אלא אם נאמר אחרת, יש לחשב את זמן המשלוח והטיפול לפי הזמן הארוך ביותר מבין המוצרים שהוזמנו.

תזכורת על החגים:
במהלך החגים שאורכים שבוע, שירותם של ספקים ושליחים מסוימים עלול להיפגע, משמעות הדבר שמשלוח ההזמנות שיעשו באזור התאריכים הללו עלול להתעכב ב-2-4 ימים.

מוצרים עם הכיתוב: “משלוח מקומי” , המע”מ כלול במחיר המוצר ולא יתווספו אליו עוד.

שולחים לתיבות דואר או ל כתובות צבאיות. APO/FPO
נכון לעכשיו, אנחנו מצטערים להודיע ששותפי המשלוחים שלנו לא יכולים לשלוח לתיבות דואר או לכתובות צבאיות .APO/FPO אנא ספק\י לנו כתובת פיזית עם שם רחוב כדי שנוכל לוודא שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בזמן הנכון. במידה וסיפקת לנו כתובת של תיבת דואר או כתובת צבאית APO/FPO , המשלוח של המוצרים שלך יתעכב.

מושגים בכל שלב של עיבוד ההזמנה:

טיוטה: ההזמנה לא הושלמה, ממתינים לתשלום. ברגע שמתקבל התשלום, אנחנו נאשר את ההזמנה תוך 24 שעות ונתחיל בעיבודה.

בהמתנה: ההזמנה לא הושלמה לרגע זה, ממתינים לתשלום. לאחר קבלת התשלום , אנו נאשר אותו ובתוך 24 שעות נתחיל בעיבוד הזמנתך.

התשלום התקבל: קיבלנו את התשלום, אנחנו מתחילים בתהליך האישור כדי לוודא התשלום מאובטח.

התשלום אושר: התשלום אושר הרגע, אנו נתחיל בעיבוד ההזמנה לאלתר.

עיבוד : זמן העיבוד הינו הזמן הלוקח להכין את הזמנתכם לעזיבת המחסן שלנו. זה כולל את הכנת הפריטים שלך, ביצוע בקרת איכות, ואריזה עבור משלוח.

אריזה: מוצרים המסומנים ב “משלוח ב24 שעות”: מובטח כי זמן העיבוד יהיה פחות מ24 שעות. כל שאר המוצרים: זמן עיבוד רגיל הוא 1-5 ימי עסקים.

הכל נשלח: כל הפריטים בהזמנתכם נארזו ונשלחו לכתובת המשלוח שסיפקת.

ביטול ההזמנה.
ניתן לבטל את הזמנת רוב המוצרים שלנו עד לרגע שליחתם ולקבל החזר מלא. אם מצב ההזמנה נמצא בהמתנה או בטיוטה, ניתן לבטל\למחוק את ההזמנה בקלות. במקרה וההזמנה נמצאת ב “טיפול” או “תהליך עיבוד”, ניתן לבחור ב”בטל הזמנה זו” על מנת לבטל את ההזמנה. אבל, ברגע שההזמנה נשלחה, אין באפשרותנו לבטלה.

ביצוע שינויים בהזמנה.
אם רוצים לשנות את ההזמנה, אנחנו ממליצים לבטל את ההזמנה. לאחר מכן, לבצע הזמנה חדשה. אנא שמו לב שבזמן שניתן לבטל את רוב המוצרים שלנו עד מועד השליחה, חלק מהמוצרים אינם ניתנים לביטול עקב עמלות של תהליכי עיבוד\אחסון מחדש.

מועד הגעת ההזמנה.
כל הפריטים שלנו מחייבים זמן המתנה בנוסף לזמן המשלוח. זמן ההמתנה יכול להיות קצר מ-24 שעות, אולם לגבי מרבית הפריטים הוא בין 1 ל-5 ימי עסקים. (ראה בהמשך כיצד ניתן להעריך מה יהיה מועד המסירה?). זמן המשלוח תלוי בצורת המשלוח שנבחרה בזמן ביצוע החשבון.
יצירת קשר עם שירות הלקוחות לגבי ההזמנה.

תמיכה ושירות לקוחות :
“ההזמנות שלי” היא הדרך הנוחה של lotem-jewelry.com לתקשר עמכם לגבי כל הזמנה שביצעתם באתר. ברגע שהתחברת, עמוד “פרטי הזמנה” מהווה את דרך התקשרות שלך לשירות הלקוחות דרך קישורי העזרה המצויים ברחבי העמוד. lotem-jewelry.com מציע צ’ט חי לנוחיותך. אם אתם זקוקים למידע לפני הקנייה, או למידע כלשהו טרם ביצוע ההזמנה, יש למלא את הטופס המקוון ב “צור קשר” לשלוח את השאילתה שלך ואנו נענה בתוך 24 שעות. ברגע שתשלח שאילתה, תוכל לעקוב אחר התקדמות העדכונים ב- “”הפניות שלי””.

Print Friendly, PDF & Email