אודותינו

אז מי אנחנו?

ברוכים הבאים!

אנו מודים לכם על הביקור באתר  lotem-jewelry.com המקום בו תמצאו עשרות מוצרים אשר מוצעים למכירה וגם להשכרה. מבט זריז באתר שלנו וכבר תגלו את המבחר העצום של מוצרים באיכות מעולה. אנו משווקים את מוצרינו בסיטונאות לחנויות נבחרות ברחבי הארץ. המכירה דרך האתר מתבצעת עבור יחידים. בעלי חנויות וסוכני מכירות המעוניינים לשווק את מוצרינו, מוזמנים ליצור קשר דרך הלשונית “צור קשר ” באתר.

קצת עלינו

אתר lotem-jewelry.com הוא אתר עסקים ישראלי מקומי מוביל. מהרגע שבו הקמנו את האתר, החזון שלנו הוא לעודד אנשים בכל הארץ לקנות בשיטה המקוונת באינטרנט. לא משנה מי אתה, ולא משנה איפה אתה נמצא, אנחנו ב lotem-jewelry.com מציעים את אותו מחיר לכולם. שזה כמובן, המחיר הנמוך ביותר. אנחנו כאן ב lotem-jewelry.com  מספקים שירות מהיר במחירים אטרקטיביים. אנחנו קונים ישירות מרשת מתרחבת של סיטונאים ומעצבים פרטיים בארץ ובעולם, כך שנוכל לשמור על עלויות נמוכות ובכך לשמר את הסטנדרט הגבוה ביותר. אנחנו משרתים לקוחות רבים בארץ, ואנחנו עדיין גדלים ומתרחבים.

אנו מבטיחים:    לייעל את תהליך הקניה והתשלום ולעשות את זה הכי קל שאפשר. לשלוח מוצרים לכל הלקוחות שלנו מסביב למדינה במהירות ובדיוק. לספק תמיכה ללקוחות – 24 שעות בימי השבוע.

בדיקת המוצרים שלך:   אנחנו לא לוקחים סיכונים בהזמנה הספציפית שלך.  לפני שאנחנו מתחילים לארוז אנו מבצעים בדיקה יסודית כדי להתאים נכון את ההזמנות. אם המוצר עומד בתקנים שלנו, אנו נותנים לו את האישור שלנו להישלח אליך!

 מעקב אחר המוצרים שלך:  ברגע שהמוצר שלך עוזב את הדלתות שלנו, אנחנו עדיין כאן כדי לעזור. אנו עוקבים אחר המשלוחים שלך וזמינים לנוחיותך לענות על כל שאלה. לא משנה מה הבעיה, אנחנו תמיד כאן כדי לשרת אותך.

אחריות על המוצר:   אחריות למשך 12 חודשים על כל תכשיטי הכסף 925  , תכשיטי הזהב ומצופי זהב, תכשיטים  מפלדת אל חלד ומתכות שונות נוספות. לכל מוצר שעשוי מחומר אחר האחריות תצוין בפירוט המוצר. תכשיטי הרוז גולד אינם עמידים במים. האחריות אינה כוללת קרע או שבר , וכמו כן אינה תקפה על מוצר שנעשה בו שימוש במי ים או כלור . 

מספר מילים על האנשים שלנו:

הקבוצה!

כל חבר בקבוצה אצלנו מבין, שביצוע התפקיד בשיווק ומכירות בצורה אופטימלית על-ידי כל אחד מחברי הקבוצה, הוא אמצעי ההגנה הטוב והאיכותי ביותר להישרדותו ולהישרדות החברה. זה עניינו הרלוונטי של כל אחד מחברי הקבוצה לדאוג לכך שכל חבר אחר בקבוצה יגיע לדרגת ביצוע אופטימלית, בין אם בשרשרת הניהול או בין בתחום פעילות דומה כזה או אחר.

אברי ספקטור

מנכ"ל ומייסד

ענת פרסון

מנהלת תחום סחר

רחל חזן

ראש צוות מכירות

לואיז לוי

מדריך מוצר

קטרינה בנט

מעצבת ומומחית

מייק רוסו

מומחה תוכנה ואינטרנט

משלוחים לכל הארץ

שולחים על בטוח. לא קבלתם? לא שלמתם!

איכות מעולה

מתכות מיוחדות מהן מיוצרים התכשיטים

ההצעות הטובות

קולקציות חדשות, עדכונים על דגמים החדשים.

תשלום מובטח
תשלומים מאובטחים

אבטחה המחמירה ביותר בהתאם לדרישות חברות האשראי.

Print Friendly, PDF & Email