שאלות ותשובות

להחזרת המוצר, צור קשר עם המוכר ונהל אתו משא ומתן על ההחזרה, או לבצע הזמנה חדשה בחנות של המוכר.
  • תחילה עקוב אחר ההזמנה כדי לבדוק סטטוס:

    –  הזמנה עם עדכון לוגיסטי רגיל:  כעקרון רוב ההזמנות יסופקו במסגרת הזמן שהובטחה על ידי המוכר. אם ההזמנה לא הגיעה בזמן המובטח ,  צור קשר ב פניה אלינו.

     – אם זה מעבר לזמן האספקה ​​שהובטח, ואין מידע מעקב, ההזמנה מוחזרת למוכר. יש לפנות בבקשה להחזר מהיום השביעי לאחר ההזמנה שסומנה כנשלחה. .

    – אם זה עבר זמן הגנה, אבל עדיין לא קיבל את הסחורה: מכיוון שלא ניתן לפנות בבקשה , תצטרך ליצור קשר אתנו לעזרה . 

באמצעות מספר מעקב ההזמנה שמופיע בגוף ההזמנה. יש להכניס את המספר במדויק בחלון שדה החיפוש בכל החברות השילוח הקיימות כגון דואר ישראל או כאן בקישור של https://did.li/B5MlC    17track  ראה גם בתפריט התחתון של האתר שדה חיפוש

 

בתקופת החגים המקומי והבינלאומי, רבים מהספקים שלנו בחופשה של מספר ימים. במהלך תקופה זו, עיבוד ההזמנות, המשלוח וזמן התגובה של המוכר  עשויים להתעכב .

 

מכיוון שהקונה מחויב לבצע את שחרור ההזמנה במכס, יש ליצור קשר עם המכס המקומי כדי לדעת את הסיבה לעיכוב, האפשרות לכך:

1. שיש לשלם את המס  לשחרור במכס. 2.  לפנות בבקשה למוכר, אם יידרש, כדי לקבל מסמך נחוץ, ולאחר מכן לפנות עם זה למכס.

 

תהליך ההחזר מבוסס בד"כ על אופן התשלום. לדוגמה, אם השתמשת בכרטיס אשראי לתשלום, ההחזר יעובד לאותו כרטיס שבו בוצע התשלום. בדרך כלל, ההחזר יתקבל תוך 3-29 ימי עסקים . 

 

המחיר בעגלת הקניות מבוסס  ומחושב על סמך כתובת המשלוח  כמפורט בהזמנה

בשל אזורי זמן שונים ונפח הזמנות , ייתכן שהמוכר  לא יגיב בזמן.   סבלנותך בנושא מוערכת מאוד! אם בכל זאת מוכר לא הגיב בתוך זמן סביר ולאחר שהגשת בקשה לביטול ההזמנה, המערכת תבטל את ההזמנה במועד זמן עיבוד ההזמנה.

אם אינך מרוצה מהזמנה או שהיא לא הגיעה, תוכל להגיש בקשה להחזר על ידי פניה בבקשה באתר. אנא ודא שאתה עושה זאת בתוך תקופת הגנת הקונה.

 

אם אינך מרוצה מהמוצר שקיבלת, אנא צור קשר עם המוכר  כדי להסכים על פתרון.  מומלץ מאוד  לספק תמונה או סרטון של הפריט המציג בבירור את הבעיות כדי שיוכלו לאשר את הבעיה ולהציע את הפתרון הטוב ביותר עבורך. אם זה לא עוזר, ניתן להגיש בקשה להחזר. 

אם ההזמנה עם אחריות מסחרית לשנה אחת, נא להגיש בקשת שירות אחריות לאחר סיום הגנת הצרכן.  

 

אם תקופת הגנת הצרכן הסתיימה, אינך יכול להגיש  בקשות החזר. אנא צור קשר עם המוכר לפתרון.

לאחר הפניה עם הבקשה, המוכר יקבל הודעה ויצטרך להשיב לפניה תוך 7 ימים. אם המוכר לא יענה תקבל את ההחזר שלך תוך 3-29 ימי עבודה .אם המוכר יסכים לבקשתך להחזרת הסחורה, תתבקש להחזיר סחורה ולמסור מידע מעקב במערכת תוך 7 ימים.  אם המוכר לא מסכים לבקשתך, העניין ייבדק לעומק ואף יבוצע ניסיון נוסף למצוא פתרון מתאים.

 
עגלת קניות